Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Tiltu                                               

 20.2.                         2. Laskiais-JM                 2.               Mazda

 7.3.                           Umberto JM                      5.                Ford

24.4.                          Autospeedway                   7.               Ford

 8.5.                            ÄitienpäiväAjot                8.              Ford

13.5.                          Karhukivi JM                   5.              Ford

23.5.                          THU-JM                             8.              Ford

29.5.                          Mansen Muhkurat           6.              Ford

20.6.                          Ässä JM XXV                  10.            Ford

29.8.                         Kokemäen Kuhmut            5.            Kupla

12.9.                         Nokia JM                             7.            Ford

9.10.                         Riksun Rymimä                10.           Volvo

16.10.                      Särkikangas JM                11.           Opel

23.10.                      Reiskan Rähinät                 6.             Opel

.

Mika

20.2.                         2. Laskiais-JM                 3.               Mazda

20.6.                        Ässä JM XXV    (evk)      10.               Ford                                                                       

25-26.6.                  Pesämäki Juhannus (evk)  16.           Ford   

23.10.                      Reiskan Rähinät (evk)        16.           Opel

     

Antti

15.8.                       Someron Säästöpankki Jm   (evk)  2.   Volvo

15.8.                       Someron Säästöpankki Jm         14.   Volvo

29.8.                        Kokemäen Kuhmt (evk)               11.    Volvo

12.9.                        Nokia JM (evk)                             1.        Volvo  

2.10.                        Kosken Kohaus (evk)                  2.        Volvo

9.10.                       Riksun Ryminä                           22.        Volvo

10.10.                     Somura JM (evk)                          2.         Volvo

Hämeen aluemestaruus evk 2.     

Juska

13-15.8                 Eurotrial 2010              EM 3.    Suzuki

Lauri

15.8.                       Someron Säästöpankki Jm        5.       Volvo

25.9.                      Päijät-Häme Ajo                           11.       Volvo

26.9.                      Päijät-Häme Ajo                           11.       Volvo

2.10.                     Kosken Kohaus                              6.        Volvo

9.10.                       Riksun Ryminä                            10.        Volvo

23.10.                    Reiskän Rähinät                             7.        Volvo

Pete

12.9.                         Nokia JM                                    16.      Volvo

9.10                         Riksun Ryminä (evk)                  9.       Volvo

©2017 teamperat - suntuubi.com